TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CW6735-002)
NIKE

NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10

Çmimi i mëparshëm
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 6.5Y 39 24.5
  • 5Y 37.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
  • 6Y 38.5 24
  • 7Y 40 25
  • 4Y 36 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Team Hustle D 10 janë atlete për fëmijë për adoleshentë me një dizajn dhe stil basketbolli. Materiali i lehtë,në zonën e gishtërinjve është shumë i ajrosur dhe rregullon rrjedhën e ajrit për rehati optimale. Anësoret e pjesës së sipërme janë gjithashtu të ajrosura, dhe tabani ofron mbështetje të rehatshme për këmbët e buta të fëmijëve. Tabani i gomës është i qëndrueshëm dhe siguron tërheqje dhe qëndrueshmëri optimale. Adoleshentët do të jenë të lumtur t'i veshin këto atlete basketbolli. SPECIFIKIM: Atlete për fëmijë .
Detaje

Nike Team Hustle D 10 janë atlete për fëmijë për adoleshentë me një dizajn dhe stil basketbolli. Materiali i lehtë,në zonën e gishtërinjve është shumë i ajrosur dhe rregullon rrjedhën e ajrit për rehati optimale. Anësoret e pjesës së sipërme janë gjithashtu të ajrosura, dhe tabani ofron mbështetje të rehatshme për këmbët e buta të fëmijëve. Tabani i gomës është i qëndrueshëm dhe siguron tërheqje dhe qëndrueshmëri optimale. Adoleshentët do të jenë të lumtur t'i veshin këto atlete basketbolli.

SPECIFIKIM:

  • Atlete për fëmijë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Qëllimi Basketboll
Gjinia Fëmijët
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë