TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CW6735-002)
NIKE

NIKE Atlete TEAM HUSTLE D 10

Çmimi i mëparshëm
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Çmimi me zbritje
6.300 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 6.5Y 39 24.5
  • 5Y 37.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
  • 6Y 38.5 24
  • 7Y 40 25
  • 4Y 36 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Team Hustle D 10 janë atlete për fëmijë për adoleshentë me një dizajn dhe stil basketbolli. Materiali i lehtë,në zonën e gishtërinjve është shumë i ajrosur dhe rregullon rrjedhën e ajrit për rehati optimale. Anësoret e pjesës së sipërme janë gjithashtu të ajrosura, dhe tabani ofron mbështetje të rehatshme për këmbët e buta të fëmijëve. Tabani i gomës është i qëndrueshëm dhe siguron tërheqje dhe qëndrueshmëri optimale. Adoleshentët do të jenë të lumtur t'i veshin këto atlete basketbolli. SPECIFIKIM: Atlete për fëmijë .
Detaje

Nike Team Hustle D 10 janë atlete për fëmijë për adoleshentë me një dizajn dhe stil basketbolli. Materiali i lehtë,në zonën e gishtërinjve është shumë i ajrosur dhe rregullon rrjedhën e ajrit për rehati optimale. Anësoret e pjesës së sipërme janë gjithashtu të ajrosura, dhe tabani ofron mbështetje të rehatshme për këmbët e buta të fëmijëve. Tabani i gomës është i qëndrueshëm dhe siguron tërheqje dhe qëndrueshmëri optimale. Adoleshentët do të jenë të lumtur t'i veshin këto atlete basketbolli.

SPECIFIKIM:

  • Atlete për fëmijë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT TEAM HUSTLE
KATEGORIJABIH HO_KIDS
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE, THREE QUARTER HIGH
Masa Masa EU Masa në cm
4"Y 36.5 23.5
6"Y 39 24.5
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
6Y 38.5 24
7Y 40 25
4Y 36 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Team Hustle D 10 janë atlete për fëmijë për adoleshentë me një dizajn dhe stil basketbolli. Materiali i lehtë,në zonën e gishtërinjve është shumë i ajrosur dhe rregullon rrjedhën e ajrit për rehati optimale. Anësoret e pjesës së sipërme janë gjithashtu të ajrosura, dhe tabani ofron mbështetje të rehatshme për këmbët e buta të fëmijëve. Tabani i gomës është i qëndrueshëm dhe siguron tërheqje dhe qëndrueshmëri optimale. Adoleshentët do të jenë të lumtur t'i veshin këto atlete basketbolli.

SPECIFIKIM:

  • Atlete për fëmijë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT TEAM HUSTLE
KATEGORIJABIH HO_KIDS
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE, THREE QUARTER HIGH
Masa Masa EU Masa në cm
4"Y 36.5 23.5
6"Y 39 24.5
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
6Y 38.5 24
7Y 40 25
4Y 36 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CW6735-004
6.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CW6735-006
6.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.900 LEK
Ndihmë