TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Quest 4
NIKE Atlete Quest 4
NIKE Atlete Quest 4
NIKE Atlete Quest 4
NIKE Atlete Quest 4
NIKE Atlete Quest 4
NIKE Atlete Quest 4
NIKE Atlete Quest 4
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DA1105-010)
NIKE

NIKE Atlete Quest 4

Çmimi i mëparshëm
11.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9.5 43 27.5
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 8 41 26
  • 11 45 29
  • 10 44 28
  • 7.5 40.5 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT NIKE QUEST
KATEGORIJABIH HO_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
Masa Masa EU Masa në cm
9" 43 27.5
8" 42 26.5
9 42.5 27
8 41 26
11 45 29
10 44 28
7" 40.5 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT NIKE QUEST
KATEGORIJABIH HO_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
Masa Masa EU Masa në cm
9" 43 27.5
8" 42 26.5
9 42.5 27
8 41 26
11 45 29
10 44 28
7" 40.5 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë