TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(DH3158-100)
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Low

Çmimi i mëparshëm
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6.5 37.5 23.5
  • 8.5 40 25.5
  • 7.5 38.5 24.5
  • 6 36.5 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT COURT VISION
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT COURT VISION
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD5432-115
11.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD5432-114
11.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU4152-001
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Ndihmë