TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete WMNS NIKE QUEST 4
NIKE Atlete WMNS NIKE QUEST 4
NIKE Atlete WMNS NIKE QUEST 4
NIKE Atlete WMNS NIKE QUEST 4
NIKE Atlete WMNS NIKE QUEST 4
NIKE Atlete WMNS NIKE QUEST 4
NIKE Atlete WMNS NIKE QUEST 4
NIKE Atlete WMNS NIKE QUEST 4
NIKE Atlete WMNS NIKE QUEST 4
NIKE Atlete WMNS NIKE QUEST 4
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(DA1106-006)
NIKE

NIKE Atlete WMNS NIKE QUEST 4

Çmimi i mëparshëm
11.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.200 LEK
Çmimi me zbritje
9.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7.5 38.5 24.5
  • 6 36.5 23
  • 7 38 24
  • 8.5 40 25.5
  • 8 39 25
  • 6.5 37.5 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT NIKE QUEST
MDL_SILHDESC LOW TOP
Masa Masa EU Masa në cm
7" 38.5 24.5
6 36.5 23
7 38 24
8" 40 25.5
8 39 25
6" 37.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT NIKE QUEST
MDL_SILHDESC LOW TOP
Masa Masa EU Masa në cm
7" 38.5 24.5
6 36.5 23
7 38 24
8" 40 25.5
8 39 25
6" 37.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-005
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-001
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-101
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DA8723-001
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Ndihmë