TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5451-115)
NIKE

NIKE Atlete Court Borough Low 2

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 12.5C 30 18.5
 • 2.5Y 34 21.5
 • 1Y 32 20
 • 12C 29.5 18
 • 10.5C 27.5 16.5
 • 13.5C 31.5 19.5
 • 3Y 35 22
 • 11.5C 28.5 17.5
 • 1.5Y 33 20.5
 • 13C 31 19
 • 11C 28 17
 • 2Y 33.5 21
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low 2 janë atlete të destinuara për fëmijë nga 4 deri në 10 vjeç. Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Pjesa e sipërme është prej lëkure origjinale, sintetike dhe tekstili. Atletet kanë lidhëse, por edhe një shirit ngjitës që siguron kyçin e këmbës dhe e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen. Tekstura e shpuar e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit. E gjithë gjatësia e tabanit të gomës përshtatet në mënyrë të përkryer në sipërfaqe të ndryshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj. Ato mund të vishen gjatë aktiviteteve të ndryshme të fëmijës tuaj. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme prej lëkure dhe tekstili origjinale, sintetike Taban prej gome .
Detaje

Nike Court Borough Low 2 janë atlete të destinuara për fëmijë nga 4 deri në 10 vjeç. Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Pjesa e sipërme është prej lëkure origjinale, sintetike dhe tekstili. Atletet kanë lidhëse, por edhe një shirit ngjitës që siguron kyçin e këmbës dhe e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen. Tekstura e shpuar e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit. E gjithë gjatësia e tabanit të gomës përshtatet në mënyrë të përkryer në sipërfaqe të ndryshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj. Ato mund të vishen gjatë aktiviteteve të ndryshme të fëmijës tuaj.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure dhe tekstili origjinale, sintetike
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
12"C 30 18.5
2"Y 34 21.5
1Y 32 20
12C 29.5 18
10"C 27.5 16.5
13"C 31.5 19.5
3Y 35 22
11"C 28.5 17.5
1"Y 33 20.5
13C 31 19
11C 28 17
2Y 33.5 21
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë