në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DC3728-600)
NIKE

NIKE Atlete REVOLUTION 6

Çmimi i mëparshëm
9.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.300 LEK
Çmimi me zbritje
6.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 12 46 30
  • 9 42.5 27
  • 8.5 42 26.5
  • 7.5 40.5 25.5
  • 10 44 28
  • 9.5 43 27.5
  • 8 41 26
  • 11 45 29
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
12 46 30
9 42.5 27
8" 42 26.5
7" 40.5 25.5
10 44 28
9" 43 27.5
8 41 26
11 45 29
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:8
Atlete DD9293-008
8.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DH4071-302
14.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:8
Atlete DD9293-101
8.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë