TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5448-104)
NIKE

NIKE Atlete Court Borough Low 2

Çmimi i mëparshëm
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7Y 40 25
 • 6.5Y 39 24.5
 • 4Y 36 23
 • 5.5Y 38 24
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 6Y 38.5 24
 • 4.5Y 36.5 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për adoleshentë. Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Pjesa e sipërme është prej lëkure natyrale, sintetike dhe tekstile, është e qëndrueshme dhe e lehtë për tu mirëmbajtur. Tekstura e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit, ndërsa tabani i gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Dizajn i thjeshtë, klasik i bën ato të përshtaten lehtësisht me veshjet e tjera, për të gjitha rastet. Specifikim Atlete për adoleshentë Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale, sintetike dhe tekstil Taban prej gome .
Detaje

Nike Court Borough Low 2 janë atlete për adoleshentë. Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Pjesa e sipërme është prej lëkure natyrale, sintetike dhe tekstile, është e qëndrueshme dhe e lehtë për tu mirëmbajtur. Tekstura e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit, ndërsa tabani i gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Dizajn i thjeshtë, klasik i bën ato të përshtaten lehtësisht me veshjet e tjera, për të gjitha rastet.

Specifikim

 • Atlete për adoleshentë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale, sintetike dhe tekstil
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS GRADE SCHL
GPO_FRSTOFRDT COURT BOROUGH
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC BTS
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
4Y 36 23
5"Y 38 24
3"Y 35.5 22.5
5Y 37.5 23.5
6Y 38.5 24
4"Y 36.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Court Borough Low 2 janë atlete për adoleshentë. Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Pjesa e sipërme është prej lëkure natyrale, sintetike dhe tekstile, është e qëndrueshme dhe e lehtë për tu mirëmbajtur. Tekstura e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit, ndërsa tabani i gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Dizajn i thjeshtë, klasik i bën ato të përshtaten lehtësisht me veshjet e tjera, për të gjitha rastet.

Specifikim

 • Atlete për adoleshentë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale, sintetike dhe tekstil
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS GRADE SCHL
GPO_FRSTOFRDT COURT BOROUGH
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC BTS
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
4Y 36 23
5"Y 38 24
3"Y 35.5 22.5
5Y 37.5 23.5
6Y 38.5 24
4"Y 36.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë