TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete NIKE AIR MAX EXCEE
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CD4165-001)
NIKE

NIKE Atlete NIKE AIR MAX EXCEE

Çmimi i mëparshëm
16.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
16.900 LEK
Çmimi me zbritje
13.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8 41 26
  • 11 45 29
  • 8.5 42 26.5
  • 10 44 28
  • 9.5 43 27.5
  • 7.5 40.5 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT AIR MAX EXCEE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC AIR MAX CORE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8 41 26
11 45 29
8" 42 26.5
10 44 28
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT AIR MAX EXCEE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC AIR MAX CORE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8 41 26
11 45 29
8" 42 26.5
10 44 28
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë