TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FZ0104)
adidas

adidas Atlete BREAKNET

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 2- 35 21.2
  • 13-K 32 19.5
  • 1 33 20
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
2- 35 21.2
13-K 32 19.5
1 33 20

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
2- 35 21.2
13-K 32 19.5
1 33 20

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H01539
2.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H01547
2.600 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ8587
2.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.800 LEK
Ndihmë