TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte BREAKNET C
adidas Produkte BREAKNET C
adidas Produkte BREAKNET C
adidas Produkte BREAKNET C
adidas Produkte BREAKNET C
adidas Produkte BREAKNET C
adidas Produkte BREAKNET C
adidas Produkte BREAKNET C
adidas Produkte BREAKNET C
adidas Produkte BREAKNET C
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FZ0104)
adidas

adidas Produkte BREAKNET C

Prosečna ocena:
5
vlerësime
vlerësime
4
(Oceni)
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 2- 35 21.2
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
Ruani në listën e të preferuarave
Kur një dizajn i frymëzuar nga tenisi takohet me një pamje perfekte që është kaq e lehtë për t'u veshur, atëherë krijohen atletet për fëmijë adidas BREAKNET. Pavarësisht zgjedhjeve apo aktiviteteve të të vegjëlve tuaj gjatë ditës, këto atlete do të përshtaten mirë me çdo kombinim veshjesh. Pjesa e sipërme është e stiluar prej lëkure sintetike të lëmuar me vrima në pjesën e gishtërinjve. Ai plotësohet nga një sistem klasik lidhjeje me një shirit të gjerë velcro. Pjesa e brendshme është e veshur me një shtresë tekstili dhe një shtresë të butë EVA që do të ndihmojë në komoditetin e këmbëve tuaja. Tabani i gomës është i sheshtë dhe i ngritur, ndjek linjën e atleteve klasike adidas dhe ofron siguri në çdo hap. Lejojini të vegjlit tuaj të bëhen pjesë e stilit të përjetshëm dhe universal në atletet për fëmijë adidas BREAKNET. Specifikimi: Atlete unisex për fëmijë Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Shirit velcro Shtresë EVA Taban gome Ngjyra: e bardhë/Blu.
Detaje

Kur një dizajn i frymëzuar nga tenisi takohet me një pamje perfekte që është kaq e lehtë për t'u veshur, atëherë krijohen atletet për fëmijë adidas BREAKNET. Pavarësisht zgjedhjeve apo aktiviteteve të të vegjëlve tuaj gjatë ditës, këto atlete do të përshtaten mirë me çdo kombinim veshjesh. Pjesa e sipërme është e stiluar prej lëkure sintetike të lëmuar me vrima në pjesën e gishtërinjve. Ai plotësohet nga një sistem klasik lidhjeje me një shirit të gjerë velcro. Pjesa e brendshme është e veshur me një shtresë tekstili dhe një shtresë të butë EVA që do të ndihmojë në komoditetin e këmbëve tuaja. Tabani i gomës është i sheshtë dhe i ngritur, ndjek linjën e atleteve klasike adidas dhe ofron siguri në çdo hap. Lejojini të vegjlit tuaj të bëhen pjesë e stilit të përjetshëm dhe universal në atletet për fëmijë adidas BREAKNET.
Specifikimi:

 • Atlete unisex për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Shirit velcro
 • Shtresë EVA Taban gome
 • Ngjyra: e bardhë/Blu

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Marka adidas
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët

  Komente të tjera

  • vlerësimi i marrë nga adidas.com
   vlerësimi i marrë nga adidas.com

   Great trainers for the price

   The only thing is they are tricky to get on. My son needs help and he’s 6

   17.10.2021. 06:39
  • vlerësimi i marrë nga adidas.com
   vlerësimi i marrë nga adidas.com

   Love them

   Ordered these and when they came I was so impressed with them! They are the perfect quality and they fit amazingly too. Would recommend to anyone looking for boys trainers

   17.10.2021. 03:18
  • vlerësimi i marrë nga adidas.com
   vlerësimi i marrë nga adidas.com

   I like this item.

   Yeah i will recommend to more people that is a comfortable and solid and long time item.

   16.10.2021. 06:22
  • vlerësimi i marrë nga adidas.com
   vlerësimi i marrë nga adidas.com

   Brilliant trainers for my boys

   Brought these trainers as a replacement for my boys old pairs which they had outgrown. Arrived promptly and fit well. Have some space for then to grow into. Buys have said they're comfortable! Heres hoping they last the the academic year now!!!

   14.10.2021. 06:23
  Ndihmë