TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete RUNFALCON 2.0 K
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 K
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 K
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 K
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 K
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 K
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 K
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 K
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 K
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 K
Atlete për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GZ7420)
adidas

adidas Atlete RUNFALCON 2.0 K

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 2- 35 21.2
  • 5 38 23.3
  • 2 34 20.8
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 3- 36 22.1
  • 3 35.5 21.6
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
4- 37 1/3 22.9
2- 35 21.2
5 38 23.3
2 34 20.8
5- 38 2/3 23.8
3- 36 22.1
3 35.5 21.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
4- 37 1/3 22.9
2- 35 21.2
5 38 23.3
2 34 20.8
5- 38 2/3 23.8
3- 36 22.1
3 35.5 21.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë