Nike Revolution 5
Nike Revolution 5
Nike Revolution 5
Nike Revolution 5
Nike Revolution 5
Nike Revolution 5
Kodi i artikullit: BQ3207-605
Nike

Nike Revolution 5

Kodi i artikullit: BQ3207-605
Atletet e vrapimit për femra Nike Revolution 5, të krijuara për t'ju dhënë mbështetje maksimale, kështu që ju do të keni të gjithë energjinë dhe rehatinë e nevojshme në momentet që do të vraponi. Pjesa e sipërme rrjetë mbështillet rreth këmbës tuaj, lejon ajrosjen dhe jep një ndjenjë freskie, ndërsa përforcimi i thembrës ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Tabani i gomës është i mbushur me shkumë të butë për rehati, dhe pjesa e jashtme e saj me teksturë redukton peshën e atletes. Tabani i gomës siguron mbështetje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe ju lejon të lëvizni më natyrshëm. Dizajni minimalist i këtyre atleteve ju garanton gjithmonë një stil të bukur dhe modeli përshtatet më së miri me rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Logoja Nike nxjerr në pah origjinalitetin dhe plotëson stilin tuaj sportiv.Specifikimi: Atletet e vrapimit për femra Pjesa e sipërme rrejtë Profil i cekët Lidhëse Logo Nike Taban gome.
8.800 LEK
8.800 LEK
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 38.5
 • 37.5
 • 39
 • 38
 • 36
 • 36.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet e vrapimit për femra Nike Revolution 5, të krijuara për t'ju dhënë mbështetje maksimale, kështu që ju do të keni të gjithë energjinë dhe rehatinë e nevojshme në momentet që do të vraponi. Pjesa e sipërme rrjetë mbështillet rreth këmbës tuaj, lejon ajrosjen dhe jep një ndjenjë freskie, ndërsa përforcimi i thembrës ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Tabani i gomës është i mbushur me shkumë të butë për rehati, dhe pjesa e jashtme e saj me teksturë redukton peshën e atletes. Tabani i gomës siguron mbështetje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe ju lejon të lëvizni më natyrshëm. Dizajni minimalist i këtyre atleteve ju garanton gjithmonë një stil të bukur dhe modeli përshtatet më së miri me rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Logoja Nike nxjerr në pah origjinalitetin dhe plotëson stilin tuaj sportiv.

Specifikimi:

 • Atletet e vrapimit për femra
 • Pjesa e sipërme rrejtë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FD6476-500
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  9.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FD6476-001
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  9.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete FB2208-101
  7.500 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  8.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DD9291-010
  9.100 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Revolution 5
  Atlete
  Nike Revolution 5