TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
Atlete për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GZ7418)
adidas

adidas Atlete RUNFALCON 2.0

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6- 40 24.6
  • 6 39 1/3 24.2
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 4 36 2/3 22.5
  • 5 38 23.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
6- 40 24.6
6 39 1/3 24.2
5- 38 2/3 23.8
4 36 2/3 22.5
5 38 23.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
6- 40 24.6
6 39 1/3 24.2
5- 38 2/3 23.8
4 36 2/3 22.5
5 38 23.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë