TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Renew Run 2
NIKE Atlete Renew Run 2
NIKE Atlete Renew Run 2
NIKE Atlete Renew Run 2
NIKE Atlete Renew Run 2
NIKE Atlete Renew Run 2
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CU3504-002)
NIKE

NIKE Atlete Renew Run 2

Çmimi i mëparshëm
13.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8.5 42 26.5
  • 9.5 43 27.5
  • 7.5 40.5 25.5
  • 8 41 26
  • 11 45 29
  • 12 46 30
  • 9 42.5 27
  • 10 44 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT RENEW RUN
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8" 42 26.5
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5
8 41 26
11 45 29
12 46 30
9 42.5 27
10 44 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT RENEW RUN
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8" 42 26.5
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5
8 41 26
11 45 29
12 46 30
9 42.5 27
10 44 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë