TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CD5466-101)
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Mid

Çmimi i mëparshëm
11.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.200 LEK
Çmimi me zbritje
9.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8.5 42 26.5
 • 11 45 29
 • 8 41 26
 • 10 44 28
 • 7.5 40.5 25.5
 • 9.5 43 27.5
 • 9 42.5 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Vision janë atlete për meshkuj. Dizajni i njohur i modelit Court sjell atlete me qafë të frymëzuara nga modelet e viteve '80. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i lëkurës natyrale, sintetike dhe tekstilit. Tekstura me vrima e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit. Logoja Swoosh thekson përkatësinë e markës dhe stilin sportiv. Tabani I gomës përshtatet në mënyrë të përkryer me nënshtresa të ndryshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e doni stilin sportiv dhe cilësinë e lartë që sjell Nike. Specifikimi: Pjesa e sipërme prej lëkure dhe tekstili Atlete për meshkuj Taban gome.
Detaje

Nike Court Vision janë atlete për meshkuj. Dizajni i njohur i modelit Court sjell atlete me qafë të frymëzuara nga modelet e viteve '80. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i lëkurës natyrale, sintetike dhe tekstilit. Tekstura me vrima e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit. Logoja Swoosh thekson përkatësinë e markës dhe stilin sportiv. Tabani I gomës përshtatet në mënyrë të përkryer me nënshtresa të ndryshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e doni stilin sportiv dhe cilësinë e lartë që sjell Nike.
Specifikimi:

 • Pjesa e sipërme prej lëkure dhe tekstili
 • Atlete për meshkuj
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle, Basketboll
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  8" 42 26.5
  11 45 29
  8 41 26
  10 44 28
  7" 40.5 25.5
  9" 43 27.5
  9 42.5 27
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete CU4826-001
  14.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.000 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CD4165-016
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DH1349-100
  10.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DH9522-101
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.500 LEK
  Ndihmë