TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H04596)
adidas

adidas Atlete GALAXY 5

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7 40 2/3 25
  • 8 42 25.9
  • 10 44 2/3 27.6
  • 12 47 1/3 29.3
  • 11 46 28.4
  • 8- 42 2/3 26.3
  • 9- 44 27.1
  • 9 43 1/3 26.7
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 10- 45 1/3 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 2/3 25
8 42 25.9
10 44 2/3 27.6
12 47 1/3 29.3
11 46 28.4
8- 42 2/3 26.3
9- 44 27.1
9 43 1/3 26.7
7- 41 1/3 25.5
10- 45 1/3 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 2/3 25
8 42 25.9
10 44 2/3 27.6
12 47 1/3 29.3
11 46 28.4
8- 42 2/3 26.3
9- 44 27.1
9 43 1/3 26.7
7- 41 1/3 25.5
10- 45 1/3 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë