TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DO5891-161)
NIKE

NIKE Atlete Court Borough Mid 2

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmimi me zbritje
5.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 1.5Y 33 20.5
 • 12.5C 30 18.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Mid 2 janë atlete me qafë për fëmijë të përbëra prej lëkure natyrale, të qëndrueshme dhe cilësore. Tekstura e shpuar e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit, ndërsa shiriti i gjerë velcro rregullon këmbën e fëmijës tuaj. Ato kanë një pjesë të përparme të gjerë dhe një thembër të qëndrueshëm prej gome që ngjitet në sipërfaqe dhe parandalon rrëshqitjen. Pamja e këtyre atleteve është e frymëzuar nga stili i basketbollit retro dhe theksohet nga logoja e Nike në një ngjyrë që bie në sy. Specifikimet: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme: lëkure, tekstile Taban gome .
Detaje

Nike Court Borough Mid 2 janë atlete me qafë për fëmijë të përbëra prej lëkure natyrale, të qëndrueshme dhe cilësore. Tekstura e shpuar e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit, ndërsa shiriti i gjerë velcro rregullon këmbën e fëmijës tuaj. Ato kanë një pjesë të përparme të gjerë dhe një thembër të qëndrueshëm prej gome që ngjitet në sipërfaqe dhe parandalon rrëshqitjen. Pamja e këtyre atleteve është e frymëzuar nga stili i basketbollit retro dhe theksohet nga logoja e Nike në një ngjyrë që bie në sy.
Specifikimet:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: lëkure, tekstile
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
  Shkruaj SNEAKERS
  Masa Masa EU Masa në cm
  13C 31 19
  1Y 32 20
  2"Y 34 21.5
  3Y 35 22
  1"Y 33 20.5
  12"C 30 18.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CZ3959-001
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DA2777-005
  4.200 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  5.300 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Ndihmë