TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete RUN 60s 2.0
adidas Atlete RUN 60s 2.0
adidas Atlete RUN 60s 2.0
adidas Atlete RUN 60s 2.0
adidas Atlete RUN 60s 2.0
adidas Atlete RUN 60s 2.0
adidas Atlete RUN 60s 2.0
adidas Atlete RUN 60s 2.0
adidas Atlete RUN 60s 2.0
adidas Atlete RUN 60s 2.0
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H00353)
adidas

adidas Atlete RUN 60s 2.0

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10 44 2/3 27.6
  • 9 43 1/3 26.7
  • 7 40 2/3 25
  • 11 46 28.4
  • 8- 42 2/3 26.3
  • 10- 45 1/3 28
  • 7- 41 1/3 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 2/3 27.6
9 43 1/3 26.7
7 40 2/3 25
11 46 28.4
8- 42 2/3 26.3
10- 45 1/3 28
7- 41 1/3 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 2/3 27.6
9 43 1/3 26.7
7 40 2/3 25
11 46 28.4
8- 42 2/3 26.3
10- 45 1/3 28
7- 41 1/3 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY6621
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY8169
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Ndihmë