NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
Kodi i artikullit: DN2158-101
NIKE

NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo

Kodi i artikullit: DN2158-101
Dizajni klasik i mrekullueshëm i stilit të rrugës është rikrijuar në atletet Lifestyle për meshkuj Nike Blazer Low '77 Jumbo. Duke përdorur pamjen retro që ju pëlqen, ato tani kanë një logo fantastike Swoosh, lidhëse të mëdha dhe qepje më të trasha. Duke pasqyruar thelbin e modelit klasik, shtresat e qepura të lëkurës dhe kamoshi i butë në pjesën e sipërme japin një pamje të trashëgimisë sportive. Llapa prej pambuku me shkumë shton rehatinë. Shtresa e mesme e butë ofron mbështetje të shkëlqyer dhe jep kthim të energjisë gjatë lëvizjes. Atletet kanë profil të cekët me lidhëse dhe logon Nike që nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës. Stili retro është kthyer në modë, kështu që vishni këto atlete dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me vetëbesim të plotë. Një gjë është e sigurt, ju do të shkëlqeni në këto atlete. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme prej lëkure dhe kamoshi të butë Logo Swoosh Taban gome.
15.500 LEK
15.500 LEK
11.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 43
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 44
 • 40.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Dizajni klasik i mrekullueshëm i stilit të rrugës është rikrijuar në atletet Lifestyle për meshkuj Nike Blazer Low '77 Jumbo. Duke përdorur pamjen retro që ju pëlqen, ato tani kanë një logo fantastike Swoosh, lidhëse të mëdha dhe qepje më të trasha. Duke pasqyruar thelbin e modelit klasik, shtresat e qepura të lëkurës dhe kamoshi i butë në pjesën e sipërme japin një pamje të trashëgimisë sportive. Llapa prej pambuku me shkumë shton rehatinë. Shtresa e mesme e butë ofron mbështetje të shkëlqyer dhe jep kthim të energjisë gjatë lëvizjes. Atletet kanë profil të cekët me lidhëse dhe logon Nike që nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës. Stili retro është kthyer në modë, kështu që vishni këto atlete dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me vetëbesim të plotë. Një gjë është e sigurt, ju do të shkëlqeni në këto atlete.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure dhe kamoshi të butë
 • Logo Swoosh
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FQ8075-133
  9.200 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DR7882-600
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8
  Atlete DH2987-110
  9.200 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DH9636-101
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.900 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
  Atlete
  NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo