NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
Kodi i artikullit: DN2158-101
NIKE

NIKE Blazer Low '77 Jumbo

Kodi i artikullit: DN2158-101
Dizajni klasik i mrekullueshëm i stilit të rrugës është rikrijuar në atletet Lifestyle për meshkuj Nike Blazer Low '77 Jumbo. Duke përdorur pamjen retro që ju pëlqen, ato tani kanë një logo fantastike Swoosh, lidhëse të mëdha dhe qepje më të trasha. Duke pasqyruar thelbin e modelit klasik, shtresat e qepura të lëkurës dhe kamoshi i butë në pjesën e sipërme japin një pamje të trashëgimisë sportive. Llapa prej pambuku me shkumë shton rehatinë. Shtresa e mesme e butë ofron mbështetje të shkëlqyer dhe jep kthim të energjisë gjatë lëvizjes. Atletet kanë profil të cekët me lidhëse dhe logon Nike që nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës. Stili retro është kthyer në modë, kështu që vishni këto atlete dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me vetëbesim të plotë. Një gjë është e sigurt, ju do të shkëlqeni në këto atlete. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme prej lëkure dhe kamoshi të butë Logo Swoosh Taban gome.

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 30% ulje!

13.900 LEK
13.900 LEK
13.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 43
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 44
 • 40.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Dizajni klasik i mrekullueshëm i stilit të rrugës është rikrijuar në atletet Lifestyle për meshkuj Nike Blazer Low '77 Jumbo. Duke përdorur pamjen retro që ju pëlqen, ato tani kanë një logo fantastike Swoosh, lidhëse të mëdha dhe qepje më të trasha. Duke pasqyruar thelbin e modelit klasik, shtresat e qepura të lëkurës dhe kamoshi i butë në pjesën e sipërme japin një pamje të trashëgimisë sportive. Llapa prej pambuku me shkumë shton rehatinë. Shtresa e mesme e butë ofron mbështetje të shkëlqyer dhe jep kthim të energjisë gjatë lëvizjes. Atletet kanë profil të cekët me lidhëse dhe logon Nike që nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës. Stili retro është kthyer në modë, kështu që vishni këto atlete dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me vetëbesim të plotë. Një gjë është e sigurt, ju do të shkëlqeni në këto atlete.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure dhe kamoshi të butë
 • Logo Swoosh
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete CW4555-015
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DX3666-100
  14.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CJ1679-105
  10.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete 394055-101
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Blazer Low '77 Jumbo
  Atlete
  NIKE Blazer Low '77 Jumbo