TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(CD5434-111)
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Low

Çmimi i mëparshëm
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Çmimi me zbritje
8.400 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7.5 38.5 24.5
 • 7 38 24
 • 8 39 25
 • 6.5 37.5 23.5
 • 8.5 40 25.5
 • 6 36.5 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Vision Low janë atlete për femra, dizajni i të cilave është frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit të viteve 1980. Këto atlete sjellin një përzierje të stilit retro dhe rehati moderne. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim lëkure natyrale dhe sintetike që i bën ato të lehta për t'u mirëmbajtur. Teknologjia e shollës së mesme Phylon sjell rehati të madhe në çdo hap, pavarësisht nëse stërviteni në fushën e basketbollit ose në shëtitje. Sholla e qëndrueshme prej gome siguron ngjitje të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet. Nike Court Vision Low është një zgjedhje fantastike për të gjithë ju që e doni stilin retro të kombinuar me modelet moderne.Specifikimi: Atlete për femra Pjesa e sipërme prej lëkure Taban prej gome.
Detaje

Nike Court Vision Low janë atlete për femra, dizajni i të cilave është frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit të viteve 1980. Këto atlete sjellin një përzierje të stilit retro dhe rehati moderne. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim lëkure natyrale dhe sintetike që i bën ato të lehta për t'u mirëmbajtur. Teknologjia e shollës së mesme Phylon sjell rehati të madhe në çdo hap, pavarësisht nëse stërviteni në fushën e basketbollit ose në shëtitje. Sholla e qëndrueshme prej gome siguron ngjitje të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet. Nike Court Vision Low është një zgjedhje fantastike për të gjithë ju që e doni stilin retro të kombinuar me modelet moderne.
Specifikimi:

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle, Vrapim
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
  Shkruaj SNEAKERS
  Masa Masa EU Masa në cm
  7" 38.5 24.5
  7 38 24
  8 39 25
  6" 37.5 23.5
  8" 40 25.5
  6 36.5 23
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DH9523-002
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DH0874-003
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DQ9321-100
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DH9523-600
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.500 LEK
  Ndihmë