TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CW1626-102)
NIKE

NIKE Atlete Air Max Bolt

Çmimi i mëparshëm
11.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.200 LEK
Çmimi me zbritje
9.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5.5Y 38 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 6Y 38.5 24
 • 5Y 37.5 23.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 7Y 40 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Max Bolt janë atlete për fëmijë unisex të frymëzuar nga vrapimi. Fokusi në dizajnin e këtyre atleteve është te njësia e ajrit, për të ofruar rehati dhe mbështetje gjatë ditëve të vështira. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i materialit rrjetë dhe lëkure, kështu që siguron mbështetje dhe ajrosje të mirë të këmbëve në të njëjtën kohë. Pjesa e mesme është e e përbërë nga shtresa e butë dhe përmban një njësi ajri Max Air që do të mbështesë çdo hap. Tabani i gomës ngjitet mirë në të gjitha sipërfaqet. Specifikimi: Pjesa e sipërme rrjetë dhe lëkure Max Air Taban prej gome .
Detaje

Nike Air Max Bolt janë atlete për fëmijë unisex të frymëzuar nga vrapimi. Fokusi në dizajnin e këtyre atleteve është te njësia e ajrit, për të ofruar rehati dhe mbështetje gjatë ditëve të vështira. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i materialit rrjetë dhe lëkure, kështu që siguron mbështetje dhe ajrosje të mirë të këmbëve në të njëjtën kohë. Pjesa e mesme është e e përbërë nga shtresa e butë dhe përmban një njësi ajri Max Air që do të mbështesë çdo hap. Tabani i gomës ngjitet mirë në të gjitha sipërfaqet.
Specifikimi:

 • Pjesa e sipërme rrjetë dhe lëkure
 • Max Air
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
  Masa Masa EU Masa në cm
  5"Y 38 24
  6"Y 39 24.5
  3"Y 35.5 22.5
  6Y 38.5 24
  5Y 37.5 23.5
  4Y 36 23
  4"Y 36.5 23.5
  7Y 40 25
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DN4150-001
  7.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete CJ3816-201
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete BQ5448-007
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete CJ3816-002
  Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të kriju...
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.900 LEK
  Ndihmë