në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Produkte Breaknet
Produkte Breaknet
Produkte Breaknet
Produkte Breaknet
Produkte Breaknet
Produkte Breaknet
Produkte Breaknet
Produkte Breaknet
Produkte Breaknet
Produkte Breaknet
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GW2901)

Produkte Breaknet

 • 22
  22
 • 23
  23
 • 24
  24
 • 27
  27
 • 26
  26
 • 21
  21
 • 25
  25
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet unisex për fëmijë adidas BREAKNET kanë një pamje perfekte që përshtatet me pothuajse çdo gjë nga garderoba e tyre. Mund të kombinohen me uniformën e shkollës por edhe me modelet më të fundit. Pjesa e sipërme prej lëkure artificiale e ngre pamjen e tyre në një nivel më të lartë. Sistemi i lidhjes dhe shiritat velcro e bëjnë më të lehtë ecjen dhe fëmijë tuaj mund t’i veshin dhe heqin lehtësisht. Atletet unisex për fëmijë adidas BREAKNET janë përbërë nga materiale të ricikluara, me synimin për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Shirit velcro Pjesa e sipërme prej lëkure artificiale Taban gome.
Detaje

Atletet unisex për fëmijë adidas BREAKNET kanë një pamje perfekte që përshtatet me pothuajse çdo gjë nga garderoba e tyre. Mund të kombinohen me uniformën e shkollës por edhe me modelet më të fundit. Pjesa e sipërme prej lëkure artificiale e ngre pamjen e tyre në një nivel më të lartë. Sistemi i lidhjes dhe shiritat velcro e bëjnë më të lehtë ecjen dhe fëmijë tuaj mund t’i veshin dhe heqin lehtësisht. Atletet unisex për fëmijë adidas BREAKNET janë përbërë nga materiale të ricikluara, me synimin për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Shirit velcro
 • Pjesa e sipërme prej lëkure artificiale
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë