TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GW2901)
adidas

adidas Atlete Breaknet

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 7K 24 14
 • 9-K 27 16.1
 • 8-K 26 15.3
 • 5K 21 12.3
 • 7-K 25 14.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet unisex për fëmijë adidas BREAKNET kanë një pamje perfekte që përshtatet me pothuajse çdo gjë nga garderoba e tyre. Mund të kombinohen me uniformën e shkollës por edhe me modelet më të fundit. Pjesa e sipërme prej lëkure artificiale e ngre pamjen e tyre në një nivel më të lartë. Sistemi i lidhjes dhe shiritat velcro e bëjnë më të lehtë ecjen dhe fëmijë tuaj mund t’i veshin dhe heqin lehtësisht. Atletet unisex për fëmijë adidas BREAKNET janë përbërë nga materiale të ricikluara, me synimin për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Shirit velcro Pjesa e sipërme prej lëkure artificiale Taban gome.
Detaje

Atletet unisex për fëmijë adidas BREAKNET kanë një pamje perfekte që përshtatet me pothuajse çdo gjë nga garderoba e tyre. Mund të kombinohen me uniformën e shkollës por edhe me modelet më të fundit. Pjesa e sipërme prej lëkure artificiale e ngre pamjen e tyre në një nivel më të lartë. Sistemi i lidhjes dhe shiritat velcro e bëjnë më të lehtë ecjen dhe fëmijë tuaj mund t’i veshin dhe heqin lehtësisht. Atletet unisex për fëmijë adidas BREAKNET janë përbërë nga materiale të ricikluara, me synimin për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Shirit velcro
 • Pjesa e sipërme prej lëkure artificiale
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Marka adidas
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  KOLEKCIJA_HR NEO
  Shkruaj SNEAKERS
  Masa Masa EU Masa në cm
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  7K 24 14
  9-K 27 16.1
  8-K 26 15.3
  5K 21 12.3
  7-K 25 14.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GW4838
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.800 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FY9291
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.800 LEK
  Ndihmë