TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte DURAMO 10 K
adidas Produkte DURAMO 10 K
adidas Produkte DURAMO 10 K
adidas Produkte DURAMO 10 K
adidas Produkte DURAMO 10 K
adidas Produkte DURAMO 10 K
adidas Produkte DURAMO 10 K
adidas Produkte DURAMO 10 K
adidas Produkte DURAMO 10 K
adidas Produkte DURAMO 10 K
Atlete për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GZ0607)
adidas

adidas Produkte DURAMO 10 K

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4 36 2/3 22.5
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 6- 40 24.6
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 5 38 23.3
  • 3- 36 22.1
  • 6 39 1/3 24.2
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GV7754
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GV7750
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë