TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H04621)
adidas

adidas Atlete DURAMO SL

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 8 42 25.9
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas DURAMO SL janë atlete vrapimi për meshkuj që janë gati për të ndjekur ritmin tuaj dhe për t'ju mbajtur të freskët pas çdo kilometri. Ato janë krijuar për arritjen e rezultateve optimale në pistë. Pjesa e e sipërme rrjetë qarkullon ajrin dhe ju ndihmon t'i mbani këmbët tuaja të thata dhe të freskëta. Pëlhura e butë neoprene në thembër shërben për të ulur presionin në atë pjesë dhe për të ofruar rehati gjatë lëvizjes. Sholla e mesme Lightmotion është e lehtë dhe fleksibël, e gatshme për reagim dhe rikuperim të energjisë sa herë që përshpejtoni ritmin. Vraponi përpara drejt qëllimeve tuaja, bëhuni më aktivë dita ditës me atlete adidas DURAMO SL. Specifikimi: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme rrjetë Lightmotion Ngjyra: Gri.
Detaje

adidas DURAMO SL janë atlete vrapimi për meshkuj që janë gati për të ndjekur ritmin tuaj dhe për t'ju mbajtur të freskët pas çdo kilometri. Ato janë krijuar për arritjen e rezultateve optimale në pistë. Pjesa e e sipërme rrjetë qarkullon ajrin dhe ju ndihmon t'i mbani këmbët tuaja të thata dhe të freskëta. Pëlhura e butë neoprene në thembër shërben për të ulur presionin në atë pjesë dhe për të ofruar rehati gjatë lëvizjes. Sholla e mesme Lightmotion është e lehtë dhe fleksibël, e gatshme për reagim dhe rikuperim të energjisë sa herë që përshpejtoni ritmin. Vraponi përpara drejt qëllimeve tuaja, bëhuni më aktivë dita ditës me atlete adidas DURAMO SL.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Lightmotion
 • Ngjyra: Gri

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Shkruaj SNEAKERS
  Masa Masa EU Masa në cm
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  8 42 25.9
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GX5470
  16.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  20.300 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GW8343
  7.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete H00521
  9.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.600 LEK
  Ndihmë