TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete DURAMO 10 EL I
adidas Atlete DURAMO 10 EL I
adidas Atlete DURAMO 10 EL I
adidas Atlete DURAMO 10 EL I
adidas Atlete DURAMO 10 EL I
adidas Atlete DURAMO 10 EL I
adidas Atlete DURAMO 10 EL I
adidas Atlete DURAMO 10 EL I
adidas Atlete DURAMO 10 EL I
adidas Atlete DURAMO 10 EL I
Atlete për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GW8756)
adidas

adidas Atlete DURAMO 10 EL I

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5-K 22 12.8
  • 7K 24 14
  • 9-K 27 16.1
  • 5K 21 12.3
  • 6K 23 13.2
  • 7-K 25 14.5
  • 8-K 26 15.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
5-K 22 12.8
7K 24 14
9-K 27 16.1
5K 21 12.3
6K 23 13.2
7-K 25 14.5
8-K 26 15.3
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S24054
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Ndihmë