TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete WEARALLDAY
NIKE Atlete WEARALLDAY
NIKE Atlete WEARALLDAY
NIKE Atlete WEARALLDAY
NIKE Atlete WEARALLDAY
NIKE Atlete WEARALLDAY
NIKE Atlete WEARALLDAY
NIKE Atlete WEARALLDAY
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CJ3816-201)
NIKE

NIKE Atlete WEARALLDAY

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 6Y 38.5 24
 • 7Y 40 25
 • 6.5Y 39 24.5
 • 5.5Y 38 24
 • 5Y 37.5 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike WEARALLDAY janë atlete për fëmijë të krijuara për komoditet gjatë gjithë ditës. Profili i cekët i atleteve me pjesën e sipërme rrjetë do ju japë këmbëve freski edhe gjatë stërvitjeve më intensive. Lidhëset ndihmojnë në përshtatjen e atleteve me këmbën tuaj dhe logoja e Nike Swoosh garanton një stil që do t'i mahnisë të gjithë. Sholla e gomës kontribuon në qëndrueshmëri, ndërsa shtresa e mesme e butë ju sjell rehati perfekte. Specifikimi: Atlete për fëmijë Profil klasik Pjesa e sipërme tekstile Taban gome.
Detaje

Nike WEARALLDAY janë atlete për fëmijë të krijuara për komoditet gjatë gjithë ditës. Profili i cekët i atleteve me pjesën e sipërme rrjetë do ju japë këmbëve freski edhe gjatë stërvitjeve më intensive. Lidhëset ndihmojnë në përshtatjen e atleteve me këmbën tuaj dhe logoja e Nike Swoosh garanton një stil që do t'i mahnisë të gjithë. Sholla e gomës kontribuon në qëndrueshmëri, ndërsa shtresa e mesme e butë ju sjell rehati perfekte.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Profil klasik
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Masa Masa EU Masa në cm
  4"Y 36.5 23.5
  6Y 38.5 24
  7Y 40 25
  6"Y 39 24.5
  5"Y 38 24
  5Y 37.5 23.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DN4150-001
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CW1626-102
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete CJ3816-002
  Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të kriju...
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.900 LEK
  Ndihmë