TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 38
NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 38
NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 38
NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 38
NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 38
NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 38
NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 38
NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 38
NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 38
NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 38
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CW7356-011)
NIKE

NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 38

Çmimi i mëparshëm
18.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.000 LEK
Çmimi me zbritje
12.600 LEK
Shuma e kursyer: 5.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 9 42.5 27
 • 11 45 29
 • 8.5 42 26.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Zoom Pegasus 38 janë atlete vrapimi për meshkuj të dizajnuara për të ofruar reagim dhe mbështetje të lartë në pistë. Versioni i fundit i modelit të famshëm Pegasus ruan tiparet më të mira të paraardhësve të tij, duke theksuar pjesën e përparme të përmirësuar. Pjesa e përparme është zgjeruar ndjeshëm, që do të thotë më shumë hapësirë dhe liri në gishtat e këmbëve. Materiali rrjetë është i lehtë dhe me arjrosje, ofron një ndjenjë komforti dhe ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve. Ajo që është trashëguar nga modeli paraardhës është shtresa Nike React në tabanin e mesëm, e cila është e lehtë, elastike dhe shumë e qëndrueshme. Më shumë shtresa do të thotë mbrojtje më e mirë, ndërsa një njësi më e madhe Zoom Air siguron më shumë reagim në çdo hap. Mos matni kohën ose kilometrat, por shijoni ndjenjën e paçmuar të kënaqësisë ndërsa vraponi me atlete Nike Air Zoom Pegasus 38. Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Pjesa e sipërme: Pjesa e mesme tekstile Nike React Njësi Air Zoom.
Detaje

Nike Air Zoom Pegasus 38 janë atlete vrapimi për meshkuj të dizajnuara për të ofruar reagim dhe mbështetje të lartë në pistë. Versioni i fundit i modelit të famshëm Pegasus ruan tiparet më të mira të paraardhësve të tij, duke theksuar pjesën e përparme të përmirësuar. Pjesa e përparme është zgjeruar ndjeshëm, që do të thotë më shumë hapësirë dhe liri në gishtat e këmbëve. Materiali rrjetë është i lehtë dhe me arjrosje, ofron një ndjenjë komforti dhe ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve. Ajo që është trashëguar nga modeli paraardhës është shtresa Nike React në tabanin e mesëm, e cila është e lehtë, elastike dhe shumë e qëndrueshme. Më shumë shtresa do të thotë mbrojtje më e mirë, ndërsa një njësi më e madhe Zoom Air siguron më shumë reagim në çdo hap. Mos matni kohën ose kilometrat, por shijoni ndjenjën e paçmuar të kënaqësisë ndërsa vraponi me atlete Nike Air Zoom Pegasus 38.
Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: Pjesa e mesme tekstile Nike React
 • Njësi Air Zoom

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  7" 40.5 25.5
  8 41 26
  9" 43 27.5
  10 44 28
  9 42.5 27
  11 45 29
  8" 42 26.5
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë