TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete Copa Sense.4 TF
adidas Atlete Copa Sense.4 TF
adidas Atlete Copa Sense.4 TF
adidas Atlete Copa Sense.4 TF
adidas Atlete Copa Sense.4 TF
adidas Atlete Copa Sense.4 TF
adidas Atlete Copa Sense.4 TF
adidas Atlete Copa Sense.4 TF
adidas Atlete Copa Sense.4 TF
adidas Atlete Copa Sense.4 TF
Atlete futbolli për të rritur
Kodi i artikullit:
(GW7390)
adidas

adidas Atlete Copa Sense.4 TF

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9 43 1/3 26.7
 • 6- 40 24.6
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 10- 45 1/3 28
 • 8 42 25.9
 • 7 40 2/3 25
 • 11 46 28.4
 • 8- 42 2/3 26.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas COPA SENSE.4 TF janë këpucë futbolli për meshkuj, të dizajnuara për të luajtur në bar artificial, të cilat do të aktivizojnë potencialin tuaj të plotë në kontakt me topin. Këto këpucë futbolli për meshkuj ofrojnë rehati të jashtëzakonshme, kështu që ju mund të jeni plotësisht të fokusuar në atë që po ndodh në terren. Gjuha e këtyre atleteve lë hapësirë të mjaftueshme për këpucë të lehta dhe pjesa e sipërme e butë sintetike ju jep rehati gjatë lojës. Kramponët në tabanin e gomës futen në barin artificial dhe kështu ju ofrojnë stabilitet maksimal. Këto këpucë futbolli janë përbërë nga materiale të ricikluara me performancë të lartë dhe kanë 50% përmbajtje të riciklueshme në shtresën e sipërme. Sholla e gomës është projektuar për tërheqje optimale.Specifikimi: Këpucë për futboll Pjesa e sipërme sintetike Lidhje me lidhëse Taban prej gome.
Detaje

adidas COPA SENSE.4 TF janë këpucë futbolli për meshkuj, të dizajnuara për të luajtur në bar artificial, të cilat do të aktivizojnë potencialin tuaj të plotë në kontakt me topin. Këto këpucë futbolli për meshkuj ofrojnë rehati të jashtëzakonshme, kështu që ju mund të jeni plotësisht të fokusuar në atë që po ndodh në terren. Gjuha e këtyre atleteve lë hapësirë të mjaftueshme për këpucë të lehta dhe pjesa e sipërme e butë sintetike ju jep rehati gjatë lojës. Kramponët në tabanin e gomës futen në barin artificial dhe kështu ju ofrojnë stabilitet maksimal. Këto këpucë futbolli janë përbërë nga materiale të ricikluara me performancë të lartë dhe kanë 50% përmbajtje të riciklueshme në shtresën e sipërme. Sholla e gomës është projektuar për tërheqje optimale.
Specifikimi:

 • Këpucë për futboll
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Lidhje me lidhëse
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Unisex
  Qëllimi Futboll
  Masa Masa EU Masa në cm
  9 43 1/3 26.7
  6- 40 24.6
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  7- 41 1/3 25.5
  10- 45 1/3 28
  8 42 25.9
  7 40 2/3 25
  11 46 28.4
  8- 42 2/3 26.3
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë