TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(GX0715)
adidas

adidas Atlete Duramo 10

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 4 36 2/3 22.5
  • 5 38 23.3
  • 6 39 1/3 24.2
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 6- 40 24.6
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nga stërvitja e mëngjesit joga, angazhimet e përditshme deri tek daljet në mbrëmje me miqtë, atletet e vrapimit për femra adidas Duramo 10 do t'ju japin rehati dhe stil. Kombinojini ato me streçet tuaja të preferuara dhe shijoni komoditetin gjatë gjithë ditës. Pjesa e sipërme rrjetë ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe të thata, ndërsa shtresat jashtëzakonisht të lehta mbrojnë çdo hap tuajin. Atletet e vrapimit për femra adidas Duramo 10 janë përbërë nga materiale të ricikluara, si pjesë e ambicieve për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: • Pjesa e sipërme rrjetë • LIGHTMOTION • Taban gome.
Detaje

Nga stërvitja e mëngjesit joga, angazhimet e përditshme deri tek daljet në mbrëmje me miqtë, atletet e vrapimit për femra adidas Duramo 10 do t'ju japin rehati dhe stil. Kombinojini ato me streçet tuaja të preferuara dhe shijoni komoditetin gjatë gjithë ditës. Pjesa e sipërme rrjetë ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe të thata, ndërsa shtresat jashtëzakonisht të lehta mbrojnë çdo hap tuajin. Atletet e vrapimit për femra adidas Duramo 10 janë përbërë nga materiale të ricikluara, si pjesë e ambicieve për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:
• Pjesa e sipërme rrjetë
• LIGHTMOTION
• Taban gome

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
4- 37 1/3 22.9
4 36 2/3 22.5
5 38 23.3
6 39 1/3 24.2
5- 38 2/3 23.8
6- 40 24.6
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë