TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete ZOOM WINFLO 8
NIKE Atlete ZOOM WINFLO 8
NIKE Atlete ZOOM WINFLO 8
NIKE Atlete ZOOM WINFLO 8
NIKE Atlete ZOOM WINFLO 8
NIKE Atlete ZOOM WINFLO 8
NIKE Atlete ZOOM WINFLO 8
NIKE Atlete ZOOM WINFLO 8
NIKE Atlete ZOOM WINFLO 8
NIKE Atlete ZOOM WINFLO 8
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(DA3056-101)
NIKE

NIKE Atlete ZOOM WINFLO 8

Çmimi i mëparshëm
15.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
15.900 LEK
Çmimi me zbritje
12.700 LEK
Shuma e kursyer: 3.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7.5 38.5 24.5
 • 7 38 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Zoom Winflo 8 janë atletet më të mira të vrapimit për femra. Janë shumë të rehatshme dhe të lehta. Dizajni modern kombinohet me funksionalitetin sportiv dhe sjell një pamje tërheqëse. Pjesa e sipërme është e përbërë prej materialeve sintetike dhe tekstile. Tekstura e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit. Mbështjellësi i lehtë me shtresë Cushlon ofron rehati perfekte. Kjo shtresë thekson stilin tuaj sportiv. Tabani i gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme dhe kontribuon në rehati shtesë. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e adhuroni vrapimin. Vishni këto atlete dhe shijoni të gjitha aktivitetet tuaja ditore. SPECIFIKIMI I PRODUKTIT: Pjesa e sipërme: sintetike, tekstile Taban gome Teknologji Air Zoom.
Detaje

Nike Zoom Winflo 8 janë atletet më të mira të vrapimit për femra. Janë shumë të rehatshme dhe të lehta. Dizajni modern kombinohet me funksionalitetin sportiv dhe sjell një pamje tërheqëse. Pjesa e sipërme është e përbërë prej materialeve sintetike dhe tekstile. Tekstura e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit. Mbështjellësi i lehtë me shtresë Cushlon ofron rehati perfekte. Kjo shtresë thekson stilin tuaj sportiv. Tabani i gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme dhe kontribuon në rehati shtesë. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e adhuroni vrapimin. Vishni këto atlete dhe shijoni të gjitha aktivitetet tuaja ditore.
SPECIFIKIMI I PRODUKTIT:

 • Pjesa e sipërme: sintetike, tekstile
 • Taban gome
 • Teknologji Air Zoom

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  8 39 25
  8" 40 25.5
  6 36.5 23
  6" 37.5 23.5
  7" 38.5 24.5
  7 38 24
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DC8184-001
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete DC3729-500
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete CW3413-002
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.900 LEK
  Ndihmë