NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
Kodi i artikullit: DM0113-100
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Alta

Kodi i artikullit: DM0113-100
Nike Court Vision Alta janë atlete Lifestyle për femra me një dizajn ikonik por me një përmirësim modern. Këto atlete e ngrenë nivelin e cilësisë dhe dizajnit modern në një nivel tjetër. Pjesa e sipërme prej lëkure ofron rehati dhe qëndrueshmëri, ndërsa panelet e ajrimit në pjesën e sipërme sigurojnë ajrosje optimale dhe kështu i mbajnë këmbët tuaja të freskëta dhe të thata gjatë gjithë kohës. Shtresa e mesme me shkumë dhe më e lartë ofron rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. LLapa e përforcuar është jashtëzakonisht e butë dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me këmbët tuaja, dhe gjeometria unike e thembrave siguron një pamje moderne dhe rehati maksimale. Tabani i gomës, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron edhe qëndrueshmërinë e këtyre atleteve. Vishni këto atlete moderne me një stil delikat sportiv dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet e saj.Specifikimi: Atlete Lifestyle për femra Pjesë e sipërme lëkure Lidhëse Profil i cekët Panele ajrimi Shtresa e mesme me shkumë Logo Nike Taban gome.
13.200 LEK
13.200 LEK
9.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 39
 • 37.5
 • 38.5
 • 40
 • 38
 • 36.5
 • 42.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Court Vision Alta janë atlete Lifestyle për femra me një dizajn ikonik por me një përmirësim modern. Këto atlete e ngrenë nivelin e cilësisë dhe dizajnit modern në një nivel tjetër. Pjesa e sipërme prej lëkure ofron rehati dhe qëndrueshmëri, ndërsa panelet e ajrimit në pjesën e sipërme sigurojnë ajrosje optimale dhe kështu i mbajnë këmbët tuaja të freskëta dhe të thata gjatë gjithë kohës. Shtresa e mesme me shkumë dhe më e lartë ofron rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. LLapa e përforcuar është jashtëzakonisht e butë dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me këmbët tuaja, dhe gjeometria unike e thembrave siguron një pamje moderne dhe rehati maksimale. Tabani i gomës, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron edhe qëndrueshmërinë e këtyre atleteve. Vishni këto atlete moderne me një stil delikat sportiv dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet e saj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Pjesë e sipërme lëkure
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Panele ajrimi
 • Shtresa e mesme me shkumë
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DM0113-102
  9.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB4496-300
  21.700 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  28.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DZ7288-600
  10.700 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  14.300 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DV6842-001
  10.200 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.600 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Atlete Court Vision Alta
  Atlete
  NIKE Atlete Court Vision Alta