NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
Kodi i artikullit: DM0113-100
NIKE

NIKE Court Vision Alta

Kodi i artikullit: DM0113-100
Nike Court Vision Alta janë atlete Lifestyle për femra, me një dizajn ikonik por me një përmirësim modern. Këto atlete e ngrenë nivelin e cilësisë dhe dizajnit modern në një nivel tjetër. Pjesa e sipërme prej lëkure ofron rehati dhe qëndrueshmëri, ndërsa panelet e ajrimit në pjesën e sipërme sigurojnë ajrosje optimale dhe kështu i mbajnë këmbët tuaja të freskëta dhe të thata gjatë gjithë kohës. Shtresa e mesme me shkumë dhe më e lartë ofron rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. LLapa e përforcuar është jashtëzakonisht e butë dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me këmbët tuaja, dhe gjeometria unike e thembrave siguron një pamje moderne dhe rehati maksimale. Tabani i gomës, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron edhe qëndrueshmërinë e këtyre atleteve. Vishni këto atlete moderne me një stil delikat sportiv dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet e saj.Specifikimi: Atlete Lifestyle për femra Pjesë e sipërme lëkure Lidhëse Profil i cekët Panele ajrimi Shtresa e mesme me shkumë Logo Nike Taban gome.
12.100 LEK
12.100 LEK
12.100 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 39
 • 37.5
 • 38.5
 • 40
 • 38
 • 36.5
 • 42.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Court Vision Alta janë atlete Lifestyle për femra, me një dizajn ikonik por me një përmirësim modern. Këto atlete e ngrenë nivelin e cilësisë dhe dizajnit modern në një nivel tjetër. Pjesa e sipërme prej lëkure ofron rehati dhe qëndrueshmëri, ndërsa panelet e ajrimit në pjesën e sipërme sigurojnë ajrosje optimale dhe kështu i mbajnë këmbët tuaja të freskëta dhe të thata gjatë gjithë kohës. Shtresa e mesme me shkumë dhe më e lartë ofron rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. LLapa e përforcuar është jashtëzakonisht e butë dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me këmbët tuaja, dhe gjeometria unike e thembrave siguron një pamje moderne dhe rehati maksimale. Tabani i gomës, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron edhe qëndrueshmërinë e këtyre atleteve. Vishni këto atlete moderne me një stil delikat sportiv dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet e saj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Pjesë e sipërme lëkure
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Panele ajrimi
 • Shtresa e mesme me shkumë
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CW4554-117
  12.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DM0113-102
  12.100 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Court Vision Alta
  Atlete
  NIKE Court Vision Alta