TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DN4150-001)
NIKE

NIKE Atlete Wearallday

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
6.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 7Y 40 25
 • 5Y 37.5 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për fëmijë Nike Wearallday ofrojnë rehati fantastike, ashtu siç e tregon dhe emri. Modeli klasik me lidhëse ka një sipërme rrjetë e cila siguron ajrosje optimale dhe një temperaturë të qëndrueshme për këmbët tuaja, edhe kur ju jeni në lëvizje. Detajet metalike në ar, argjend dhe bronz janë frymëzuar nga medaljet. Këto atlete ultra-moderne janë përbërë në një stil të rastësishëm me një dizajn që nuk del kurrë nga moda. Specifikimi: Atlete për fëmijë Detaje metalike në ar, argjend dhe bronz Shollë gome .
Detaje

Atletet për fëmijë Nike Wearallday ofrojnë rehati fantastike, ashtu siç e tregon dhe emri. Modeli klasik me lidhëse ka një sipërme rrjetë e cila siguron ajrosje optimale dhe një temperaturë të qëndrueshme për këmbët tuaja, edhe kur ju jeni në lëvizje. Detajet metalike në ar, argjend dhe bronz janë frymëzuar nga medaljet. Këto atlete ultra-moderne janë përbërë në një stil të rastësishëm me një dizajn që nuk del kurrë nga moda.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Detaje metalike në ar, argjend dhe bronz
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Masa Masa EU Masa në cm
  6Y 38.5 24
  6"Y 39 24.5
  4"Y 36.5 23.5
  5"Y 38 24
  7Y 40 25
  5Y 37.5 23.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete CJ3816-201
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CW1626-102
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete CJ3816-002
  Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të kriju...
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.900 LEK
  Ndihmë