TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Atlete Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Atlete Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Atlete Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Atlete Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Atlete Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Atlete Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Atlete Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Atlete Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Atlete Air Jordan 11 CMFT Low
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CZ0907-601)
NIKE

NIKE Atlete Air Jordan 11 CMFT Low

Çmimi i mëparshëm
14.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5Y 37.5 23.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 5.5Y 38 24
 • 7Y 40 25
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 6Y 38.5 24
 • 4Y 36 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Jordan 11 CMFT Low janë atlete për fëmijë nga linja Jordan Air. Janë shumë komode dhe tërheqëse dhe do të mahnisin adoleshentët në pamje të parë. Pjesa e sipërme e atleteve është prej lëkure natyrale dhe është e stolisur me detaje që i japin një pamje tërheqëse. Sholla e mesme e butë është prej shtrese CushIon, dhe përveç kësaj ka njësi ajri të dukshme që do të mbështesë çdo hap. Njësia ZOOM AIR në thembër ofron rehati në çdo ditë. Tabani i fortë siguron një kapje të sigurt dhe më të qëndrueshme. Sholla e qëndrueshme prej gome u jep këtyre atleteve unike dhe pamje perfekte. Specifikimet: Pjesa e sipërme: lëkure Taban gome.
Detaje

Nike Air Jordan 11 CMFT Low janë atlete për fëmijë nga linja Jordan Air. Janë shumë komode dhe tërheqëse dhe do të mahnisin adoleshentët në pamje të parë. Pjesa e sipërme e atleteve është prej lëkure natyrale dhe është e stolisur me detaje që i japin një pamje tërheqëse. Sholla e mesme e butë është prej shtrese CushIon, dhe përveç kësaj ka njësi ajri të dukshme që do të mbështesë çdo hap. Njësia ZOOM AIR në thembër ofron rehati në çdo ditë. Tabani i fortë siguron një kapje të sigurt dhe më të qëndrueshme. Sholla e qëndrueshme prej gome u jep këtyre atleteve unike dhe pamje perfekte.
Specifikimet:

 • Pjesa e sipërme: lëkure
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Qëllimi Basketboll
  Masa Masa EU Masa në cm
  5Y 37.5 23.5
  6"Y 39 24.5
  5"Y 38 24
  7Y 40 25
  4"Y 36.5 23.5
  6Y 38.5 24
  4Y 36 23
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë