TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete EQ21 Run
adidas Atlete EQ21 Run
adidas Atlete EQ21 Run
adidas Atlete EQ21 Run
adidas Atlete EQ21 Run
adidas Atlete EQ21 Run
adidas Atlete EQ21 Run
adidas Atlete EQ21 Run
adidas Atlete EQ21 Run
adidas Atlete EQ21 Run
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H00521)
adidas

adidas Atlete EQ21 Run

Çmimi i mëparshëm
12.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.300 LEK
Çmimi me zbritje
9.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 9 43 1/3 26.7
 • 8 42 25.9
 • 7 40 2/3 25
 • 9- 44 27.1
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 7- 41 1/3 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet e vrapimit për meshkuj adidas EQ21 janë gati për t’ju shoqëruar gjatë të gjithë kilometrave që ju përshkoni. Nëse vrapimi është aktiviteti juaj i preferuar, atëherë këto atlete janë ideale për ju. Pjesa e sipërme rrjetë lejon qarkullimin e ajrit dhe i mban këmbët tuaja të freskëta dhe të thata gjatë gjithë ditës. Vishni këto atletet për meshkuj dhe shijoni komoditetin dhe rehatinë që sjellin për ju.Specifikimi: Pjesa e sipërme rrjetë Shtresa TPU në zonën e thembrës Pesha: 584 g .
Detaje

Atletet e vrapimit për meshkuj adidas EQ21 janë gati për t’ju shoqëruar gjatë të gjithë kilometrave që ju përshkoni. Nëse vrapimi është aktiviteti juaj i preferuar, atëherë këto atlete janë ideale për ju. Pjesa e sipërme rrjetë lejon qarkullimin e ajrit dhe i mban këmbët tuaja të freskëta dhe të thata gjatë gjithë ditës. Vishni këto atletet për meshkuj dhe shijoni komoditetin dhe rehatinë që sjellin për ju.
Specifikimi:

 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Shtresa TPU në zonën e thembrës
 • Pesha: 584 g

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  9 43 1/3 26.7
  8 42 25.9
  7 40 2/3 25
  9- 44 27.1
  8- 42 2/3 26.3
  7- 41 1/3 25.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë