TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Jordan Why Not
NIKE Atlete Jordan Why Not
NIKE Atlete Jordan Why Not
NIKE Atlete Jordan Why Not
NIKE Atlete Jordan Why Not
NIKE Atlete Jordan Why Not
NIKE Atlete Jordan Why Not
NIKE Atlete Jordan Why Not
NIKE Atlete Jordan Why Not
NIKE Atlete Jordan Why Not
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DC3637-001)
NIKE

NIKE Atlete Jordan Why Not

Çmimi i mëparshëm
21.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
21.900 LEK
Çmimi me zbritje
17.500 LEK
Shuma e kursyer: 4.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 8 41 26
  • 11 45 29
  • 12 46 30
  • 8.5 42 26.5
  • 10 44 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Jordan Why Not .5 janë atlete basketbolli për meshkuj me një pamje tërheqëse. Këto atlete Jordan janë frymëzuar nga loja e Russell Westbrook, një prej lojtarëve më të mirë në NBA. Ajo që e dallon lojën e tij është shpejtësia. Ky model mundëson kontroll të vazhdueshëm të lëvizjes me ndihmën e shtresave të përmirësuara dhe një sistemi lidhjeje të përmirësuar. Gjatë lëvizjes, energjia më e madhe arrihet në pjesën e përparme të këmbës. Njësia e ajrit Zoom Air siguron rikuperimin maksimal të energjisë dhe lejon lëvizjet shpërthyese, ndryshimin e drejtimit dhe shpejtësisë. Sholla e qëndrueshme e gomës është e ndarë në pjesë, gjë që ndihmon në uljen e peshës. Pjesa e sipërme është e punuar nga materiali transparent i lehtë i cili mundëson qarkullim të vazhdueshëm të ajrit dhe siguron mbështetje të plotë të këmbës. Nëse dëshironi të tregoni të gjitha aftësitë tuaja në lojë, atletet e basketbollit për meshkuj Jordan Why Not .5 janë zgjidhja më e mirë për ju. Specifikimi: • Logoja Jordan dhe RW • Njësia Zoom Air• Pjesa e sipërme rrjetë.
Detaje

Nike Jordan Why Not .5 janë atlete basketbolli për meshkuj me një pamje tërheqëse. Këto atlete Jordan janë frymëzuar nga loja e Russell Westbrook, një prej lojtarëve më të mirë në NBA. Ajo që e dallon lojën e tij është shpejtësia. Ky model mundëson kontroll të vazhdueshëm të lëvizjes me ndihmën e shtresave të përmirësuara dhe një sistemi lidhjeje të përmirësuar. Gjatë lëvizjes, energjia më e madhe arrihet në pjesën e përparme të këmbës. Njësia e ajrit Zoom Air siguron rikuperimin maksimal të energjisë dhe lejon lëvizjet shpërthyese, ndryshimin e drejtimit dhe shpejtësisë. Sholla e qëndrueshme e gomës është e ndarë në pjesë, gjë që ndihmon në uljen e peshës. Pjesa e sipërme është e punuar nga materiali transparent i lehtë i cili mundëson qarkullim të vazhdueshëm të ajrit dhe siguron mbështetje të plotë të këmbës. Nëse dëshironi të tregoni të gjitha aftësitë tuaja në lojë, atletet e basketbollit për meshkuj Jordan Why Not .5 janë zgjidhja më e mirë për ju.
Specifikimi:
• Logoja Jordan dhe RW
• Njësia Zoom Air
• Pjesa e sipërme rrjetë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Basketboll
Masa Masa EU Masa në cm
9 42.5 27
9" 43 27.5
8 41 26
11 45 29
12 46 30
8" 42 26.5
10 44 28
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë