TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Waffle Debut
NIKE Atlete Waffle Debut
NIKE Atlete Waffle Debut
NIKE Atlete Waffle Debut
NIKE Atlete Waffle Debut
NIKE Atlete Waffle Debut
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(DH9523-002)
NIKE

NIKE Atlete Waffle Debut

Çmimi i mëparshëm
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Çmimi me zbritje
8.400 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 6 36.5 23
  • 8.5 40 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Waffle Debut janë atlete për femra me dizajn kult dhe modern. Këto atlete elegante retro e ngrenë nivelin e cilësisë dhe dizajnit modern në një nivel më të lartë. Janë përbërë nga kamoshi i butë me mbështetëse tekstili që i japin qëndrueshmëri këtyre atleteve. Shtresa e mesme e ngritur me shkumë ju jep një pamje sublime, rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. Tabani prej gome waffle, përveç ngjitjes së shkëlqyer, siguron edhe jetëgjatësinë e këtyre atleteve. Specifikimet:• Atlete për femra• Lëkurë dhe najlon• Taban i mesëm i ngritur• Tabani i gomës wafle.
Detaje

Nike Waffle Debut janë atlete për femra me dizajn kult dhe modern. Këto atlete elegante retro e ngrenë nivelin e cilësisë dhe dizajnit modern në një nivel më të lartë. Janë përbërë nga kamoshi i butë me mbështetëse tekstili që i japin qëndrueshmëri këtyre atleteve. Shtresa e mesme e ngritur me shkumë ju jep një pamje sublime, rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. Tabani prej gome waffle, përveç ngjitjes së shkëlqyer, siguron edhe jetëgjatësinë e këtyre atleteve.
Specifikimet:
• Atlete për femra
• Lëkurë dhe najlon
• Taban i mesëm i ngritur
• Tabani i gomës wafle

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
6" 37.5 23.5
7 38 24
7" 38.5 24.5
8 39 25
6 36.5 23
8" 40 25.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DH3158-600
8.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DH3158-102
8.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DH0874-003
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DQ9321-100
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Ndihmë