TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Waffle Trainer 2
NIKE Atlete Waffle Trainer 2
NIKE Atlete Waffle Trainer 2
NIKE Atlete Waffle Trainer 2
NIKE Atlete Waffle Trainer 2
NIKE Atlete Waffle Trainer 2
NIKE Atlete Waffle Trainer 2
NIKE Atlete Waffle Trainer 2
NIKE Atlete Waffle Trainer 2
NIKE Atlete Waffle Trainer 2
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DH1349-100)
NIKE

NIKE Atlete Waffle Trainer 2

Çmimi i mëparshëm
13.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.500 LEK
Çmimi me zbritje
8.100 LEK
Shuma e kursyer: 5.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9.5 43 27.5
  • 8 41 26
  • 10 44 28
  • 7.5 40.5 25.5
  • 11 45 29
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Waffle Trainer 2 janë atlete për meshkuj të destinuara për ata që nuk duan të ndryshojnë atë që është e mira për ta. Këto atlete Nike kanë dizajnin sportiv të përjetshëm ,duke ju dhënë pamjen klasike të stilit Nike. Me tabanin e tyre kult Waffle, logon e madhe retro Swoosh dhe palosjet prej kamoshi, ato janë perfekte për cdo kombinim veshjesh. Specifikimi:• Atlete për meshkuj• Profil klasik• Me lidhëse• Shollë waffle.
Detaje

Nike Waffle Trainer 2 janë atlete për meshkuj të destinuara për ata që nuk duan të ndryshojnë atë që është e mira për ta. Këto atlete Nike kanë dizajnin sportiv të përjetshëm ,duke ju dhënë pamjen klasike të stilit Nike. Me tabanin e tyre kult Waffle, logon e madhe retro Swoosh dhe palosjet prej kamoshi, ato janë perfekte për cdo kombinim veshjesh.
Specifikimi:
• Atlete për meshkuj
• Profil klasik
• Me lidhëse
• Shollë waffle

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
9" 43 27.5
8 41 26
10 44 28
7" 40.5 25.5
11 45 29
8" 42 26.5
9 42.5 27
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë