Nike AIR MAX EXCEE
Nike AIR MAX EXCEE
Nike AIR MAX EXCEE
Nike AIR MAX EXCEE
Nike AIR MAX EXCEE
Nike AIR MAX EXCEE
Nike AIR MAX EXCEE
Nike AIR MAX EXCEE
Nike AIR MAX EXCEE
Nike AIR MAX EXCEE
Kodi i artikullit: CD4165-016
Nike

Nike AIR MAX EXCEE

Kodi i artikullit: CD4165-016
Nike Air Max Excee janë atlete për meshkuj që kombinojnë një siluetë klasike Air Max dhe detaje moderne. Pamja e tyre të kujton stilin e njohur të viteve nëntëdhjetë dhe modelin legjendar Air Max 90. Pjesa e sipërme kombinon lëkurën natyrale dhe atë sintetike, për të treguar sa më besnik dizajnin e trashëguar. Panelet rrjetë në pjesën e sipërme ofrojnë ajrim të mirë dhe në këtë mënyrë ruajnë freskinë e këmbëve tuaja. Sholla e qëndrueshme e gomës, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron jetëgjatësinë e këtyre atleteve Nike. Zgjidhni atletet për meshkuj Nike Air Max Excee dhe shijoni rehatinë gjatë gjithë ditës dhe dizajnin e tyre tërheqës. Specifikimi: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme: lëkure, sintetike, tekstile Njësi AirMax në thembër Material rrjetë për ajrosje Shollë gome.
15.900 LEK
15.900 LEK
9.500 LEK
Shuma e kursyer: 6.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 41
 • 40.5
 • 45
 • 44
 • 42
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Air Max Excee janë atlete për meshkuj që kombinojnë një siluetë klasike Air Max dhe detaje moderne. Pamja e tyre të kujton stilin e njohur të viteve nëntëdhjetë dhe modelin legjendar Air Max 90. Pjesa e sipërme kombinon lëkurën natyrale dhe atë sintetike, për të treguar sa më besnik dizajnin e trashëguar. Panelet rrjetë në pjesën e sipërme ofrojnë ajrim të mirë dhe në këtë mënyrë ruajnë freskinë e këmbëve tuaja. Sholla e qëndrueshme e gomës, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron jetëgjatësinë e këtyre atleteve Nike. Zgjidhni atletet për meshkuj Nike Air Max Excee dhe shijoni rehatinë gjatë gjithë ditës dhe dizajnin e tyre tërheqës.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: lëkure, sintetike, tekstile
 • Njësi AirMax në thembër
 • Material rrjetë për ajrosje
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HF1068-133
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DZ0795-103
  15.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete CW4555-016
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike AIR MAX EXCEE
  Atlete
  Nike AIR MAX EXCEE