në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CD4165-016)
NIKE

NIKE Atlete AIR MAX EXCEE

Çmimi i mëparshëm
18.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.600 LEK
Çmimi me zbritje
13.000 LEK
Shuma e kursyer: 5.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 41 26
 • 9 42.5 27
 • 7.5 40.5 25.5
 • 11 45 29
 • 10 44 28
 • 8.5 42 26.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Max Excee janë atlete për meshkuj që kombinojnë një siluetë klasike Air Max dhe detaje moderne. Pamja e tyre të kujton stilin e njohur të viteve nëntëdhjetë dhe modelin legjendar Air Max 90. Pjesa e sipërme kombinon lëkurën natyrale dhe atë sintetike, për të treguar sa më besnik dizajnin e trashëguar. Panelet rrjetë në pjesën e sipërme ofrojnë ajrim të mirë dhe në këtë mënyrë ruajnë freskinë e këmbëve tuaja. Sholla e qëndrueshme e gomës, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron jetëgjatësinë e këtyre atleteve Nike. Zgjidhni atletet për meshkuj Nike Air Max Excee dhe shijoni rehatinë gjatë gjithë ditës dhe dizajnin e tyre tërheqës. Specifikimi: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme: lëkure, sintetike, tekstile Njësi AirMax në thembër Material rrjetë për ajrosje Shollë gome.
Detaje

Nike Air Max Excee janë atlete për meshkuj që kombinojnë një siluetë klasike Air Max dhe detaje moderne. Pamja e tyre të kujton stilin e njohur të viteve nëntëdhjetë dhe modelin legjendar Air Max 90. Pjesa e sipërme kombinon lëkurën natyrale dhe atë sintetike, për të treguar sa më besnik dizajnin e trashëguar. Panelet rrjetë në pjesën e sipërme ofrojnë ajrim të mirë dhe në këtë mënyrë ruajnë freskinë e këmbëve tuaja. Sholla e qëndrueshme e gomës, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron jetëgjatësinë e këtyre atleteve Nike. Zgjidhni atletet për meshkuj Nike Air Max Excee dhe shijoni rehatinë gjatë gjithë ditës dhe dizajnin e tyre tërheqës.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: lëkure, sintetike, tekstile
 • Njësi AirMax në thembër
 • Material rrjetë për ajrosje
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Masa Masa EU Masa në cm
  8 41 26
  9 42.5 27
  7" 40.5 25.5
  11 45 29
  10 44 28
  8" 42 26.5
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë