TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CU4826-001)
NIKE

NIKE Atlete AIR MAX AP

Çmimi i mëparshëm
18.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 41 26
 • 9 42.5 27
 • 10 44 28
 • Univerzalno *
 • 11 45 29
 • 9.5 43 27.5
 • 8.5 42 26.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike AIR MAX AP janë atlete për meshkuj nga koleksioni Air Max. Dizajni modern është frymëzuar nga 97-ta e famshme dhe sjell skaje tërheqëse, të cilat do t'ju tërheqin me elegancën sportive. Lëkura premium dhe rrjeta e ajrosjes në pjesën e sipërme shtojnë stilin e trashëgimisë dhe i bëjnë atletet të lehta dhe komode. Sholla e gomës është jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Nëse dëshironi elegancë të vërtetë sportive dhe rehati unike Air Max, këto atlete janë zgjidhja e duhur për ju. Specifikimet: Pjesa e sipërme: lëkurë, rrjetë Shollë gome Teknologjia Air Max.
Detaje

Nike AIR MAX AP janë atlete për meshkuj nga koleksioni Air Max. Dizajni modern është frymëzuar nga 97-ta e famshme dhe sjell skaje tërheqëse, të cilat do t'ju tërheqin me elegancën sportive. Lëkura premium dhe rrjeta e ajrosjes në pjesën e sipërme shtojnë stilin e trashëgimisë dhe i bëjnë atletet të lehta dhe komode. Sholla e gomës është jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Nëse dëshironi elegancë të vërtetë sportive dhe rehati unike Air Max, këto atlete janë zgjidhja e duhur për ju.
Specifikimet:

 • Pjesa e sipërme: lëkurë, rrjetë
 • Shollë gome
 • Teknologjia Air Max

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Masa Masa EU Masa në cm
  8 41 26
  9 42.5 27
  10 44 28
  Univerzalno
  11 45 29
  9" 43 27.5
  8" 42 26.5
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë