në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 39
NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 39
NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 39
NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 39
NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 39
NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 39
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DH4071-003)
NIKE

NIKE Atlete Air Zoom Pegasus 39

Çmimi i mëparshëm
18.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.600 LEK
Çmimi me zbritje
10.100 LEK
Shuma e kursyer: 8.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • Univerzalno *
 • 12 46 30
 • 9 42.5 27
 • 11 45 29
 • 8 41 26
 • 10 44 28
 • 8.5 42 26.5
 • 10.5 44.5 28.5
 • 9.5 43 27.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Lërini atletet e vrapimit për meshkuj Nike Air Zoom Pegasus 39 të ngrejnë stilin tuaj në një nivel tjetër me dizajnin e tyre të veçantë. Sholla e mesme kombinon një njësi të dyfishtë Zoom Air për siguri shtesë në çdo hap. Pjesa e sipërme rrjetë është e fortë dhe fleksibël dhe ofron ajrosje të lehtë. Teknologjia Flywire ju siguron mbështetje të plotë, ndërsa teknologjia Nike React është një shtresë e lehtë dhe e qëndrueshme që ju lejon të lëvizni shpejt. Njësia Zoom Air në pjesën e përparme të këmbës dhe thembër siguron reagim dhe kthim të energjisë. Tabani i gomës lejon fleksibilitet dhe lëvizje natyrale. Specifikimi: Profili klasik Teknologjia Nike React Teknologjia Flywire Njësia Zoom Air Taban gome .
Detaje

Lërini atletet e vrapimit për meshkuj Nike Air Zoom Pegasus 39 të ngrejnë stilin tuaj në një nivel tjetër me dizajnin e tyre të veçantë. Sholla e mesme kombinon një njësi të dyfishtë Zoom Air për siguri shtesë në çdo hap. Pjesa e sipërme rrjetë është e fortë dhe fleksibël dhe ofron ajrosje të lehtë. Teknologjia Flywire ju siguron mbështetje të plotë, ndërsa teknologjia Nike React është një shtresë e lehtë dhe e qëndrueshme që ju lejon të lëvizni shpejt. Njësia Zoom Air në pjesën e përparme të këmbës dhe thembër siguron reagim dhe kthim të energjisë. Tabani i gomës lejon fleksibilitet dhe lëvizje natyrale.
Specifikimi:

 • Profili klasik
 • Teknologjia Nike React
 • Teknologjia Flywire
 • Njësia Zoom Air
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  Univerzalno
  12 46 30
  9 42.5 27
  11 45 29
  8 41 26
  10 44 28
  8" 42 26.5
  10" 44.5 28.5
  9" 43 27.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë