TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete AIR JORDAN 11 CMFT LOW V2
NIKE Atlete AIR JORDAN 11 CMFT LOW V2
NIKE Atlete AIR JORDAN 11 CMFT LOW V2
NIKE Atlete AIR JORDAN 11 CMFT LOW V2
NIKE Atlete AIR JORDAN 11 CMFT LOW V2
NIKE Atlete AIR JORDAN 11 CMFT LOW V2
NIKE Atlete AIR JORDAN 11 CMFT LOW V2
NIKE Atlete AIR JORDAN 11 CMFT LOW V2
NIKE Atlete AIR JORDAN 11 CMFT LOW V2
NIKE Atlete AIR JORDAN 11 CMFT LOW V2
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DO0613-007)
NIKE

NIKE Atlete AIR JORDAN 11 CMFT LOW V2

Çmimi i mëparshëm
19.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
19.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
19.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 12 46 30
  • 9 42.5 27
  • Univerzalno *
  • 11 45 29
  • 8 41 26
  • 10 44 28
  • 8.5 42 26.5
  • 9.5 43 27.5
  • 7.5 40.5 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Basketboll
Masa Masa EU Masa në cm
12 46 30
9 42.5 27
Univerzalno
11 45 29
8 41 26
10 44 28
8" 42 26.5
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë