TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GW5575)
adidas

adidas Atlete BREAKNET

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 10- 45 1/3 28
  • 9- 44 27.1
  • 8 42 25.9
  • 10 44 2/3 27.6
  • 9 43 1/3 26.7
  • 7 40 2/3 25
  • 8- 42 2/3 26.3
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
7- 41 1/3 25.5
10- 45 1/3 28
9- 44 27.1
8 42 25.9
10 44 2/3 27.6
9 43 1/3 26.7
7 40 2/3 25
8- 42 2/3 26.3
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë