në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Renew Run 3
NIKE Atlete Renew Run 3
NIKE Atlete Renew Run 3
NIKE Atlete Renew Run 3
NIKE Atlete Renew Run 3
NIKE Atlete Renew Run 3
NIKE Atlete Renew Run 3
NIKE Atlete Renew Run 3
NIKE Atlete Renew Run 3
NIKE Atlete Renew Run 3
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DC9413-100)
NIKE

NIKE Atlete Renew Run 3

Çmimi i mëparshëm
13.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.900 LEK
Çmimi me zbritje
11.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 41 26
 • 10 44 28
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 11 45 29
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Renew Run 3 janë këpucë vrapimi për meshkuj që ofrojnë komoditet gjatë gjithë ditës. Janë të dizajnuara për një rutinë të përditshme vrapimi. Shtresa Renew është më e butë se modelet e mëparshme, duke mbrojtur këmbën tuaj gjatë kontaktit me tokën. Materiali rrjetë në pjesën e sipërme ju ndihmon të ruani një ndjenjë rehati dhe sigurie duke balancuar rrjedhën e ajrit. Materiali i pjesës së sipërme lejon mbështetje më të mirë të këmbëve, për më shumë hapësirë në pjesën e përparme dhe në gishta. Sholla e qëndrueshme e gomës siguron tërheqje aty ku ju nevojitet, kështu që ju qëndroni të fokusuar për kilometra të tëra.Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Pjesa e sipërme me rrjetë.
Detaje

Nike Renew Run 3 janë këpucë vrapimi për meshkuj që ofrojnë komoditet gjatë gjithë ditës. Janë të dizajnuara për një rutinë të përditshme vrapimi. Shtresa Renew është më e butë se modelet e mëparshme, duke mbrojtur këmbën tuaj gjatë kontaktit me tokën. Materiali rrjetë në pjesën e sipërme ju ndihmon të ruani një ndjenjë rehati dhe sigurie duke balancuar rrjedhën e ajrit. Materiali i pjesës së sipërme lejon mbështetje më të mirë të këmbëve, për më shumë hapësirë në pjesën e përparme dhe në gishta. Sholla e qëndrueshme e gomës siguron tërheqje aty ku ju nevojitet, kështu që ju qëndroni të fokusuar për kilometra të tëra.
Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Pjesa e sipërme me rrjetë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  8 41 26
  10 44 28
  7" 40.5 25.5
  8" 42 26.5
  9 42.5 27
  9" 43 27.5
  11 45 29
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8
  Atlete DD9293-008
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DH4071-302
  14.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.600 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8
  Atlete DD9293-101
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë