në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete HOOPS 3.0
adidas Atlete HOOPS 3.0
adidas Atlete HOOPS 3.0
adidas Atlete HOOPS 3.0
adidas Atlete HOOPS 3.0
adidas Atlete HOOPS 3.0
adidas Atlete HOOPS 3.0
adidas Atlete HOOPS 3.0
adidas Atlete HOOPS 3.0
adidas Atlete HOOPS 3.0
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GY5427)
adidas

adidas Atlete HOOPS 3.0

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 43 1/3
 • 42 2/3
 • 45 1/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 44
 • 47 1/3
 • 40 2/3
 • 46
 • 44 2/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet Lifestyle për meshkuj adidas HOOPS 3.0 sjellin një dizajn të ri të frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit. Dizajni i tyre i thjeshtë, i bukur dhe i përshtatur në mënyrën më të mirë të mundshme me trendet e kohës do tju bëjë për vete. Mund ti kombinoni me lehtësi me veshjet e garderobës tuaj, dhe atletet do t'ju ofrojnë rehati dhe stil të bukur. Logoja adidas 3-stripes kompleton dizajnin e atleteve duke nxjerrë në pah origjinalitetin, stilin dhe trashëgiminë sportive të markës tuaj të preferuar. Shtresa e mesme me mbushje të butë ju garanton rehatinë e nevojshme të lëvizjes përgjatë gjithë ditës. Tabani i gomës me dizajn retro ofron mbështetjen dhe stabilitetin e duhur duke ju ofruar një hap të sigurt. Vishni këto atlete adidas dhe kënaquni me aventurat që sjell dita e re. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Pjesa e sipërme lëkure sintetike Profil i cekët Lidhëse Logo adidas 3-stripes Shtresë e mesme me mbushje të butë Taban gome.
Detaje

Atletet Lifestyle për meshkuj adidas HOOPS 3.0 sjellin një dizajn të ri të frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit. Dizajni i tyre i thjeshtë, i bukur dhe i përshtatur në mënyrën më të mirë të mundshme me trendet e kohës do tju bëjë për vete. Mund ti kombinoni me lehtësi me veshjet e garderobës tuaj, dhe atletet do t'ju ofrojnë rehati dhe stil të bukur. Logoja adidas 3-stripes kompleton dizajnin e atleteve duke nxjerrë në pah origjinalitetin, stilin dhe trashëgiminë sportive të markës tuaj të preferuar. Shtresa e mesme me mbushje të butë ju garanton rehatinë e nevojshme të lëvizjes përgjatë gjithë ditës. Tabani i gomës me dizajn retro ofron mbështetjen dhe stabilitetin e duhur duke ju ofruar një hap të sigurt. Vishni këto atlete adidas dhe kënaquni me aventurat që sjell dita e re.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Pjesa e sipërme lëkure sintetike
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Logo adidas 3-stripes
 • Shtresë e mesme me mbushje të butë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HP2761
  12.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  17.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG7317
  10.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  14.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete ID9658
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ID9661
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.900 LEK
  Ndihmë