TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete Hoops 3.0
adidas Atlete Hoops 3.0
adidas Atlete Hoops 3.0
adidas Atlete Hoops 3.0
adidas Atlete Hoops 3.0
adidas Atlete Hoops 3.0
adidas Atlete Hoops 3.0
adidas Atlete Hoops 3.0
adidas Atlete Hoops 3.0
adidas Atlete Hoops 3.0
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GY5427)
adidas

adidas Atlete Hoops 3.0

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9 43 1/3 26.7
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 10- 45 1/3 28
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 9- 44 27.1
 • 12 47 1/3 29.3
 • 7 40 2/3 25
 • 11 46 28.4
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet e basketbollit për meshkuj adidas HOOPS 3.0 kanë një stil të pastër dhe të veçantë. Ato ofrojnë mundësi të mund t'i kombinoni me çdo veshje. Elementet vintage si tabani prej gome dhe vijat e famshme të adidas ofrojnë një pamje të trashëgimisë sportive të adidas. Specifikimi: Lidhëse Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Pjesa e brendshme prej tekstili Shollë gome.
Detaje

Atletet e basketbollit për meshkuj adidas HOOPS 3.0 kanë një stil të pastër dhe të veçantë. Ato ofrojnë mundësi të mund t'i kombinoni me çdo veshje. Elementet vintage si tabani prej gome dhe vijat e famshme të adidas ofrojnë një pamje të trashëgimisë sportive të adidas.
Specifikimi:

 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Pjesa e brendshme prej tekstili
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Masa Masa EU Masa në cm
  9 43 1/3 26.7
  8- 42 2/3 26.3
  10- 45 1/3 28
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  9- 44 27.1
  12 47 1/3 29.3
  7 40 2/3 25
  11 46 28.4
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë