në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Produkte Waffle Debut
NIKE Produkte Waffle Debut
NIKE Produkte Waffle Debut
NIKE Produkte Waffle Debut
NIKE Produkte Waffle Debut
NIKE Produkte Waffle Debut
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DH9522-400)
NIKE

NIKE Produkte Waffle Debut

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 10 44 28
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 11 45 29
 • 9.5 43 27.5
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Waffle Debut janë atlete për meshkuj që kombinojnë stilin retro dhe detajet moderne. Pamja e tyre të kujton stilin e njohur retro me një taban të mesëm të modernizuar që duket jashtëzakonisht i butë. Pjesa e sipërme e butë prej kamoshi mbështjell këmbën tuaj dhe ofron një kapje të shkëlqyer dhe rehati superiore. Logoja Swoosh tregon qartë angazhimin tuaj sportiv dhe cilës markë i besoni më shumë. Tabani WAFFLE prej gome të qëndrueshme, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron jetëgjatësinë e këtyre atleteve Nike. Zgjidhni atletet për meshkuj Nike Waffle Debut dhe shijoni rehatinë gjatë gjithë ditës dhe dizajnin e tyre tërheqës.Specifikimet: Atlete për meshkuj Swoosh logo Shollë WAFFLE.
Detaje

Nike Waffle Debut janë atlete për meshkuj që kombinojnë stilin retro dhe detajet moderne. Pamja e tyre të kujton stilin e njohur retro me një taban të mesëm të modernizuar që duket jashtëzakonisht i butë. Pjesa e sipërme e butë prej kamoshi mbështjell këmbën tuaj dhe ofron një kapje të shkëlqyer dhe rehati superiore. Logoja Swoosh tregon qartë angazhimin tuaj sportiv dhe cilës markë i besoni më shumë. Tabani WAFFLE prej gome të qëndrueshme, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron jetëgjatësinë e këtyre atleteve Nike. Zgjidhni atletet për meshkuj Nike Waffle Debut dhe shijoni rehatinë gjatë gjithë ditës dhe dizajnin e tyre tërheqës.
Specifikimet:

 • Atlete për meshkuj
 • Swoosh logo
 • Shollë WAFFLE

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte DD6011-100
  7.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DM9537-004
  12.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DQ3959-001
  14.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.600 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CW2649-001
  15.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.400 LEK
  Ndihmë