TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
Atlete për stërvitje për femra
Kodi i artikullit:
(CQ9545-003)
NIKE

NIKE Atlete Legend Essential 2

Çmimi i mëparshëm
9.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6 36.5 23
 • 8 39 25
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 5.5 36 22.5
 • 8.5 40 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Të dizajnuara për të gjitha llojet e stërvitjeve, atletet për femra Nike Legend Essential 2 ju sjellin shumë rehati dhe mbështetje gjatë stërvitjes. Këto atlete të gjithanshme kanë një thembër të sheshtë, të qëndrueshme, një pjesë fleksibël dhe mbështetje anësore të sigurt. Rrjeta për ajrosje dhe shtresat e qëndrueshme të materialit në pjesën e prapme dhe në anën e sipërme sigurojnë mbështetje të fortë për këmbët gjatë lëvizjes. Dizajni i thembrës ju lejon qëndrueshmëri gjatë kryerjes së ushtrimeve, ndërsa përforcimet prej gome në pjesën e jashtme të tabanit sigurojnë mbështetje për lëvizjen anësore. Specifikim: Pjesa e sipërme: tekstil, sintetike Taban gome i qëndrueshëm Ngjyra: E zezë / metalike argjend / e bardhë.
Detaje

Të dizajnuara për të gjitha llojet e stërvitjeve, atletet për femra Nike Legend Essential 2 ju sjellin shumë rehati dhe mbështetje gjatë stërvitjes. Këto atlete të gjithanshme kanë një thembër të sheshtë, të qëndrueshme, një pjesë fleksibël dhe mbështetje anësore të sigurt. Rrjeta për ajrosje dhe shtresat e qëndrueshme të materialit në pjesën e prapme dhe në anën e sipërme sigurojnë mbështetje të fortë për këmbët gjatë lëvizjes. Dizajni i thembrës ju lejon qëndrueshmëri gjatë kryerjes së ushtrimeve, ndërsa përforcimet prej gome në pjesën e jashtme të tabanit sigurojnë mbështetje për lëvizjen anësore.
Specifikim:

 • Pjesa e sipërme: tekstil, sintetike
 • Taban gome i qëndrueshëm
 • Ngjyra: E zezë / metalike argjend / e bardhë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  6 36.5 23
  8 39 25
  6" 37.5 23.5
  7 38 24
  7" 38.5 24.5
  5" 36 22.5
  8" 40 25.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CU3584-004
  7.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.400 LEK
  Ndihmë