në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DD1095-003)

Produkte Revolution 6

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

 • 33
  33
 • 35
  35
 • 32
  32
 • 29.5
  29.5
 • 28
  28
 • 30
  30
 • 31
  31
 • 34
  34
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për fëmijë Nike Revolution 6 kanë shtresë më të butë në krahasim me modelin e mëparshëm. Të përbëra nga 20% përmbajtje të ricikluar. Këto atlete të lehta dhe të ajrosura janë ideale për të gjitha aktivitetet e anëtarëve më të vegjël të familjes suaj. Shtresa shtesë e lëkurës në zonën e gishtërinjve i bën atletet më të qëndrueshme. Pjesa qendrore e tabanit është e mbushur me shtresë të butë për rehati. Sholla e gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën e vogël të përkulet natyrshëm. Specifikimi: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme rrjetë Shollë gome.
Detaje

Atletet për fëmijë Nike Revolution 6 kanë shtresë më të butë në krahasim me modelin e mëparshëm. Të përbëra nga 20% përmbajtje të ricikluar. Këto atlete të lehta dhe të ajrosura janë ideale për të gjitha aktivitetet e anëtarëve më të vegjël të familjes suaj. Shtresa shtesë e lëkurës në zonën e gishtërinjve i bën atletet më të qëndrueshme. Pjesa qendrore e tabanit është e mbushur me shtresë të butë për rehati. Sholla e gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën e vogël të përkulet natyrshëm.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Shollë gome

 • Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë