Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Kodi i artikullit: DD1095-003
Nike

Nike Revolution 6

Kodi i artikullit: DD1095-003
Atletet për fëmijë Nike Revolution 6 kanë shtresë më të butë në krahasim me modelin e mëparshëm. Të përbëra nga 20% përmbajtje të ricikluar. Këto atlete të lehta dhe të ajrosura janë ideale për të gjitha aktivitetet e anëtarëve më të vegjël të familjes suaj. Shtresa shtesë e lëkurës në zonën e gishtërinjve i bën atletet më të qëndrueshme. Pjesa qendrore e tabanit është e mbushur me shtresë të butë për rehati. Sholla e gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën e vogël të përkulet natyrshëm. Specifikimi: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme rrjetë Shollë gome.

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

6.900 LEK
6.900 LEK
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 29.5
 • 28
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet për fëmijë Nike Revolution 6 kanë shtresë më të butë në krahasim me modelin e mëparshëm. Të përbëra nga 20% përmbajtje të ricikluar. Këto atlete të lehta dhe të ajrosura janë ideale për të gjitha aktivitetet e anëtarëve më të vegjël të familjes suaj. Shtresa shtesë e lëkurës në zonën e gishtërinjve i bën atletet më të qëndrueshme. Pjesa qendrore e tabanit është e mbushur me shtresë të butë për rehati. Sholla e gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën e vogël të përkulet natyrshëm.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë vajza
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete FB7690-004
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DV5457-106
  4.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Nike Revolution 6
  Atlete
  Nike Revolution 6